Whatsapp

İPEK KİRPİK

Hanımların En Büyük Kurtarıcısı Haline Gelen İpek Kirpik Son Zamanların Güzellik Trendleri Uygulamaların Başında Geliyor.Peki İpek Kirpik Uygulaması Herkese Uygulanabilir Mi? Kirpikleri Çok Az Dahi Olsa Herkese Uygulanabilir.Çünkü Takılan İpek Kirpiğin Desteği Olması Gerekir. Burada Ki Destek Görevini Gören Kendi Kirpiklerinizdir. Cümlenin Başında Da Söylediğimiz Gibi En Çok Tercih Edilen Uygulamaların Başında Geliyor.Çünkü Sizi Her Gün Rimel Sürmekten Ve Rimeli Çıkarmak İçin Zaman Harcamaktan Kurtarıyor.Kirpikleri Seyrek Olan Kişiler De Rimel Bile Yeteri Kadar Hacim Veremeyebiliyor. İpek Kirpikte Sizin İstediğiniz Yoğunlukta Uzunlukta, Kıvrıklıkta, Seçenekleri Mevcut. Ve Daha Da Güzeli Göz Şeklinizi Değiştirecek Tasarımları Mevcut.Örneğin Yuvarlak Göz Yapısına Sahipsiniz Ama Siz Biraz Daha Çekik Bir Göz Şekline Sahip Olmak İstiyorsunuz (Cat Eyes) Modeli Uygulaması Yapıldığın Da Gözleriniz İri Ve Çekik Bir Forma Kavuşuyor.Peki İpek Kirpik Yoğunlukları Mevcut mu Dersek Sizin İstediğiniz Form Ve Yoğunlukta ki Çeşitler Mevcut.

VOLUME SEÇENEKLERİ
KLASİK:Daha Doğal Bir Görüntü Ve Sanki Kendi Kirpiğiniz Gibi Görünmesini İsteyenlerin Tercihi
2D/3D:Klasikten Daha Yoğun Ve Hacimli Görünmesini Sağlar.
4D/5D MAGA VOLUME: Yoğun Sık Yüksek Volumlu görünmesini Sağlar.

İPEK KİRPİK NASIL UYGULANIR.
İşleme Başlamadan Önce Kesinlikle Gözlerinizde Makyaj,Rimel,Ve Lens Olmaması Gerekiyor Bununla Beraber Kirpikler Ve Göz Çevresi Dezenfekte Ediliyor Ve İstediğiniz Kirpik Volumune Karar Verildikten Sonra Özel Yapışkanı İle Beraber Tek Tek Kirpiklerinize İpek Kirpik Uygulanıyor.İşlem Ortalama 1,5 Saat Sürüyor. 3 Hafta Da Bir Bakımları Yapılırsa 6 Ay Kullanabiliyorsunuz.

*KENDİ KİRPİĞİNİZE ZARAR VERİR Mİ?
Öncelikle Burada Yine Her Uygulamada Olduğu Gibi İşlemin Kalitesi, Uzmana Ve Kullanılan Malzemeye Bağlı. İpek Kirpik Saf İpekten İmal Edilir. Bilinmesi Gereken En Önemli Unsurlardan Birisi De Kullanılan Malzemenin Kalitesi Yani İpek Kirpik Adı Altında Sentetik Kirpikler Ve Malzemenin Kalitesizliği Ve Uygulanacak Kirpiğin Çok Fazla Dibine Yapılırsa Kirpiklere Zarar Verir. Gerçek İpek Kirpik Yumuşak Bir Dokuya Sahip Olur Ve Uygulama Yapıldıktan Sonra Kendi Kirpiğinizden Başka Bir şey Hissetmezsiniz. Uygulama Aşamasında İse Kendi Kirpik Dibinizden 1/2 mm Uzaktan Takılması Gerekiyor. Kirpiklerinizi Döker Mi Konusuna Gelirsek Kendi  Kirpiklerimizin 90 Günde Bir Uzama Ve Dökülme Döngüsü Vardır. 10 İle 15 Gün Sonunda Bu Dökülme Döngüsüne Girer Yani Sağlıklı Ve Düzgün Bir Şekilde İpek Kirpik Takıldığında Dökülen İpek Kirpik Hatalı Takıldığı İçin Değil Sizin Kendi Kirpiğiniz Dökülme Sürecine Girdiği İçin İpek Kirpikle Beraber Kendi Kirpikleriniz de Dökülür.

Sık Sorulanlar

“Kalıcılığı Ne Kadardır ?”
3 Haftada bir bakımları yapılması gerekir. Düzenli bakımları yapılırsa 6 ay rahatlıkla kullanılabilir.

“İşlem Sırasında Acı Olur Mu ?”
İşlem sırasında ve sonrasında herhangi bir acı olmaz.

“İşleme başlamadan önce tasarım yapılıyor mu ?”
İşleme başlamadan önce sizin istediğiniz yoğunlukta kirpik seçimi yapılır ve isteğiniz yönünde uygulama yapılır.

“İşlem Ne Kadar Sürer ?”
Yapılan kirpiğin yoğunluğuna göre değişmekle beraber ortalama 1,5 – 2 saattir