Whatsapp

GENÇLİK AŞISI

Gençlik Aşısı Nedir?
2 formüllü hyaluronik asittir. Hem volüm içeren çapraz bağlı hyaluronic asit, hem de cilde su ve nem veren saf hyaluronic asit içerir.
İçeriğinde protein ve nükleik asit içermediği için, diğer dolgulardan farklı olarak organik bir üründür.

Gençlik Aşısı Hangi Bölgelere Yapılır?
Yüz
Boyun
Dekolte
El Sırtı

Gençlik Aşısı Kaç Yaşından İtibaren Uygulanabilir?
20′li yaşlardan sonra Hyaluronik asit azalmaya başlar, 35 yaşından sonra bu azalma hızlanır. Hyaluronik asitin azalması, ciltte volüm ve hidrasyon desteği gerektirir.

Kalıcılık Süresi Ne Kadardır?
Gençlik aşısı formunun; hacim etkisi 6-8 ay, ciltte parlaklık, hidrasyon , elastikiyeti arttırma desteği; 12 ay sürer.

Gençlik Aşısının Etkisi Ne Zaman Ortaya Çıkar?
Gençlik aşısı formunun etkisi, özellikle hacim ve yüzün yukarıya doğru yapılanması hemen ortaya çıkar. Parlaklık ve canlılık 7 gün içinde başlar ve aylar içinde artarak devam eder. Günde 2 litre su çıkıldığı taktirde etki daha uzun sürecektir. ACP’nin de kırışıklıkları açıcı etkisi; hemen ortaya çıkar. IAL ise, 24 saat içinde etki başlar, gözle görünür etki, 15 gün içinde ortaya çıkar.

Gençlik Aşısı Hangi Sıklıkta uygulanabilir?
IAL sistemde cilde 3 kez minik aşılar yapılır. Aşı (IAL Sistem) 0-15-21. günlerde uygulanır ve olumlu etkiler 2. günden itibaren ciltte parlaklık, ışıltı ile kendini gösterir. Yılda iki kez yapılması önerilir. Yılda 2 kez tekrarlanması etkisinin uzun süre kalmasını sağlar. İlk aşının hemen ardından ciltte belirgin canlılık, parlaklık, kırışıklıklarda hafifleme ile gerginlik gözlenmektedir.

Gençlik Aşısının Yan Etkileri Var mıdır?
İçerisinde alerjik reaksiyona sebep olabilecek protein ve nükleik asit bulunmadığı için son derece sağlıklı ve güvenilirdir. Yan etkisi yoktur.

Gençlik Aşısı Kimlere Uygulanmaz?
20 yaş sonrası her yaş grubuna uygulanır,
Kanser hastaları dışında herkese uygulanabilen bir tedavidir çünkü organik ve saf bir üründür