Whatsapp

KAŞ LAMİNASYONU

Kaş Laminasyonu ve Kaş Botox’u Nedir?
Her bir kıl köküne protein yüklemesi yapılır ve  kaşlarınız doğru tasarımla yukarı doğru sabitlenerek lamine edilir, kıl yapınız uysallaştırılır. Ve sonuç; köklü bir bakım, doğal ve etkili bir değişim.

Kaş Laminasyonu uygulaması, düşük kaşları olanlar için ideal bir uygulamadır. Kaşın kıl yönünün aşağıya, yana, dalgalı ve kıvırcık çıkması ifadeyi üzgün, yorgun gösterebilmekte ve yüzdeki enerjiyi aşağıya doğru çekebilmektedir. Kaş laminasyonu ile var olan kıl yapıları istediğiniz yönde, hacimde, dokuda, gür ve sağlıklı bir görünümde olur. Daha yumuşak ve kolay şekillenebilen kaşlara sahip olursunuz.

Kaş Laminasyon Uygulaması Nasıl Yapılır?
Kaşlar istenen şekilde ve yöne göre özel yapıştırıcı ile sabitlenerek biçimlendirilir. 2 farklı solüsyon uygulanır, gerekli süre kadar beklenir. Eğer kaş boyama yapılacaksa şekil belirlenir ve kaşlar boyanır. Sonrasında Kaş Botox işlemi uygulanarak bakım yapılır.

Kaş Botox’u Nedir?
Kaş’a yüksek dozda yüklenen bir protein (Botox) uygulamasıdır. Herhangi bir enjeksiyon (iğne) ile uygulama yapılmaz.

Kaşa Bir Zararı Var Mıdır?
Kaş Laminasyonu uygulamasının herhangi bir zararı yoktur, tam tersine kaşa uygulanan vitaminler sayesinde işlem sonrası kaşlarınız gür görünür. Seans arasında yapılan Botox bakımı ile sizin görmediğiniz kıl yapısındaki tüm kopmuş bağlar bağlanır.

Kaş Laminasyonu Uygulaması Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler
İlk yapıldığı gün 24 saat su ile temas ettirilmemelidir.

Kullanım süresi: Ortalama 3 aydır, kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.